Hodnocení naších služeb z pohledu zákazníka

Naše služby jsou orientované tak, že se snažíme vyjít maximálně vstříc našim zákazníkům. U konkrétního zdravotnického zařízení paní doktorky Mádlové, jsme se setkali s velmi zastaralým hardwarem, kdy v takovém přápadě hrozí vysoké riziko nečekaného selhání a ztráty důležitých dat, což může v daný okamžik velmi znepříjemnit Vaši práci. I v takovýchto případech jsme ochotni našim zákazníkům pomoci nejen s výběrem nového počítače, ale i s jeho instalací nad rámec zakoupení a instalace našeho produktu OPTIMED.

Jsme připraveni být k dispozici, kdykoli to budete potřebovat, ať už přímo ve Vaší ordinaci (ano, i v případě, že se Vaše ordinace nenachází v Praze ☺️) nebo jsme tu pro Vás prostřednictvím TeamVieweru. Pravidelné konzultace s našimi zákazníky ohledně zhodnocení aktuálního stavu ordinace a doporučení se ukázaly jako velmi žádané. To však neznamená, že se v OPTIMED programu nebudete orientovat sami, naopak OPTIMED je velmi intuitivní.

Přečtěte si, co o nás napsala MUDr. Šárka Mádlová:

"Spolupraci s firmou Optimed mohu vřele všem kolegům doporučit, spolehlivě poradí v komunikaci s pojišťovnami, nastaví optimální chod ordinace, kdykoli je možná konzultace a pomohou i s instalací programu nebo výběrem eventuálně nového hardwaru."

MUDr. Šárka Mádlová, ORL Plzeň