Navázali jsme spolupráci s Gastroenterologickou asociací ČR

Ve spolupráci s doc. MUDr. Radanem Keilem, Ph.D. a Gastroenterologickou asociací České Republiky jsme pro její členy připravili mimořádnou nabídku 50% příspěvku ze strany asociace na OPTIMED. Příspěvek se týká pořizovací ceny 12 900 Kč bez DPH.

Abyste mohli čerpat tuto výhodu, stačí si zakoupit OPTIMED běžným způsobem, a to registrací účtu na našich internetových stránkách nebo kontaktováním na naše telefonní číslo +420 727 827 450 a my Vám po skončení 14ti denní zkušební lhůty zdarma zašleme výzvu k platbě pouze na poloviční částku. Pak už jen stačí abyste kontaktovali asociaci na jejich e-mailovou adresu gastro@gastroasociace.cz ohledně uplatnění slevy do Vaší ordinace a tím je vše uzavřeno.

Možností uplatnění této slevy a celkovým využíváním OPTIMEDu si navíc zaručíte seskupení všech důležitých podkladů pro případná námitková řízení vedená Mgr. Petrem Panýrem.

Zajímá Vás více? Přijďte si poslechnout přednášku a diskutovat s námi o možnostech OPTIMEDu na semináři Gastroenterologické asociace ČR 15.9.2018 od 11.00 hod.